SEKRETARIAAT
Korraldaja, peakohtunikÜldkorraldus, eelarve, lepingudUrmas Paejärv Urmas
PeasekretärSekretariaadi juhtimine, pressiteatedTiina Pallas Tiina Pallas
SekretärStardimaterjalid ja meenekotidAge Ploom Age Ploom
AssistentVõistlejanumbrid  
Autasustamise koordinaatorAutasustamise korraldus, auhinnad, esinejadMare Padu Mare Padu
ModeraatorInfo edastamine stardi- ja finišialal, helitehnika, elekterJüri Veltri 
Vabatahtlike koordinaatorVabatahtlike kaasamine ja motiveerimine  
    
   AJAMÕÕTMINE
Ajamõõtmise pealikAjamõõtmise üldkorraldus, tulemuste edastamineKeio Hämäläinen  
Ajamõõtja finišisLõpptulemused (finišialatulemuste), diplomidRainer Üksvärav 
Ajamõõtja assistent finišisKäsitsi jälgimineRinga Neudorf 
Ajamõõtja stardialasUjumise- ja 1. vahetusala tulemusedKristiina Kuudisiim 
Ajamõõtja assistent stardialasKäsitsi jälgimine  
Ajamõõtja rattarajalRattaetapi vaheajad ja videoEigo Blumkvist 
Ajamõõtja assistent rattaetapilKäsitsi jälgimine  
InformaatorVõistlejate teavitamine rajal  
InformaatorVõistlejate teavitamine rajalKert Kask 
    
LOGISTIKA
Logistika pealikLogistika üldkorraldusSven Koovit 
LogistikPiirdeaiad  
Logistik Telgid, rattahoidjad, nagid  
LogistikMööbel: lauad, toolid, köögitehnika  
LogistikJoogivesi, vaibad  
LogistikGeneraatorid, finišivärav  
LogistikHeakord ja prügi  
BussijuhtInimeste ja lõunasöögi transport  
    
VAHETUSALA
Vahetusalade pealikÜldkorraldusNikita Tsherednitshenko 
JoonekohtunikVäljumise ja sisenemise kontroll  
JoonekohtunikVäljumise ja sisenemise kontroll  
Vahetusala kohtunikRattaala kontroll  
Vahetusala kohtunikRattaala kontrollHelen Ankudinova 
Teatevahetuse kohtunikTeatevahetuse kontrollMirjam Mätlik 
Vahetusala assistentVahetusalakotidIvo Härms 
Vahetusala assistentRataste tagastus  
    
RATTARAJA TEENINDUSPUNKT
Teeninduspunkti pealikTeeninduspunkti korraldus  
TeenindajaVesi ja spordijook, pudelid ja topsid  
TeenindajaRosinad, apelsin ja banaan  
TeenindajaSoolakurk ja Coca-Cola  
TeenindajaSool ja leib  
Tehniline abiVõtmed, varurehvid, pumbad  
    
   JOOKSURAJA TEENINDUSPUNKT
Teeninduspunkti pealikTeeninduspunkti korraldus  
TeenindajaVesi ja spordijook, topsid  
TeenindajaRosinad, apelsin ja banaan  
TeenindajaSoolakurk ja Coca-Cola  
TeenindajaSool ja leib, svammid  
    
UJUMISRADA
Ujumisetapi pealikUjumisetapi korraldusMario Demtšuk 
PinnaltpäästjaRaja märkimine ja turvamineAndres Kortel 
PinnaltpäästjaRaja märkimine ja turvamineHeiki Beres 
PinnaltpäästjaRaja märkimine ja turvamineTarmo Klooster 
PinnaltpäästjaRaja märkimine ja turvamineKristjan Lahesalu 
PinnaltpäästjaRaja märkimine ja turvamineKatarina Sei 
JulgestajaUjumise julgestamineAivar Lenk 
JulgestajaUjumise julgestamineAare Aun 
JulgestajaUjumise julgestamineMadli Välja 
JulgestajaUjumise julgestamineJüri Aboltõn 
    
RATTARADA
Rattaetapi pealikRattaetapi üldkorraldusMartin Vallimäe 
TuulessõidkukohtunikTuulessõidu kontroll  
TagasipöördekohtunikRaja julgestamine ja suunamine Saku Asula tn ülek. Poolpika distantsi tagasipöörde kontroll  
RajajulgestajaRaja julgestamine ja suunamine Saku staadioniringil ning Keila vana kooli ringil  
RajajulgestajaRaja julgestamine ja suunamine Pärnu mnt, Kanama  
RajajulgestajaRaja julgestamine ja suunamine Saku, Nurme tn ülek  
Parkimise korraldajaParkimise korraldus ratta teeninduspunktis  
Ratta teeninduspunkti kohtunikTeeninduspunktis võistlusreeglite kontroll  
    
   JOOKSURADA
Jooksuetapi pealikJooksuetapi üldkorraldusAlari Üksvärav 
Jooksuraja logistikJoogitopsid ja svammid tagasipöördesKariina Künnap 
TeenindajaVesi tagasipöördesHanna Samoson 
TeenindajaSvammid tagasipöördesHeli Eerik 
TeenindajaHeakord tagasipöördesKaja Korolev 
Teenindaja   
RajakohtunikTäispika distantsi liidri juhatamine jalgrattalMarika RoopärgMarika Roopärg
RajakohtunikPoolpika distantsi liidri juhatamine jalgrattal  
    
    STARDI- JA FINIŠIALA
Stardiala pealikStardiala üldkorraldus ja varustuse paigutus  
Finišiala pealikFinišiala üldkorraldus  
Parkimise korraldajaParkimise korraldus stardi- ja finišialas  
Finišiala assistentVarustuse paigutus  
Finišiala assistentBännerid  
Massaažigrupi juhtMassaaži korraldusGerlin Maripuu 
Massöör Boriss Galtsov 
Massöör Lemme Niibo 
Massöör Katri Varbola 
Massöör Alan Teder 
Massöör Oksana Mametova 
Massöör Eva Škepast 
Massöör Niina Danilina 
Massöör Seila Zahkna 
Massöör Eva Berg 
Massöör Kaia Kerge 
Tantsugrupi juhtDiva gruppSigrid Narits 
Tantsija   
Tantsija   
Tantsugrupi juhtGraatsia gruppDiana Dambajeva 
Tantsija Maria Hirs 
Tantsija   
    
LASTETRIATLON
Lastetriatloni koordinaatorÜldkorraldusKirke Alev 
Ujumisetapi koordinaatorUjumisetapi korraldusToni Meijel 
AssistentLaste auhinnad  
    
    MEEDIA – SALVESTAMINE
Meediagrupi juhtMeedia juhtimineKrislin Mäe 
Salvestamise juhtSalvestamise planeerimine ja tööjaotus. Start, veest väljumine, finišAin Lang 
DroonioperaatorFilm ülevaltvaatesEero 
OperaatorPaadis, liidri saatmine mootorrattalIndrek Mänd 
OperaatorVahetusalast väljumine ja sisenemine  
Operaatorliidri saatmine mootorrattal  
FotograafStardi ja finišialaPriit Grepp 
FotograafVõistlusradaAldis Toome Aldis Toome
FotograafLastetriatlon  
Kodulehe haldur   
Facebook-i haldur Mari-Liis Tomp Mari-Liis
KujundajaFototöötlusKerrit Hansen 
Tõlk – ing k. Tõnu Asandi 
Tõlk – vene k.   
MootorratturOperaatorite transport rattarajal  
    
TOITLUSTAMINE
Toitlustamise korraldajaÜldkorraldus, varustuse planeerimineKerli Paejärv 
KlienditeenindajaKülaliste teenistusesLeelo Võeras 
PlaneerijaKalkulatsioonid, ettevalmistusAnnika Poroson 
Pannkoogimeister   
Supimeister Merle Meriküll 
LogistikJooksev varustamine, lõunasöök rajale, heakord  
    
MEDITSIINILINE TURVALISUS
Meditsiinigrupi juhtÜldkorraldus, varustus, planeerimine  
Kiirabimeedik   
Kiirabimeedik   
Parameedik   
Parameedik   
Parameedik