Programm

18.08.2017

17.15 – võistluse tutvustus, stardimaterjalide väljastamine kõikidele distantsidele, Keila Tervisekeskuses

19.08. 2017

5.00 – registreerimine on avatud, Tammemäe

6.30 – vahetusala on avatud (triatloni täispikk distants), Tammemäe

7.00 – Maratonijooksjate registreerimine ja numbrite väljastamine finišialas, Keila

7.30 – start (jooks, maratonidistants), finišiala, Keila

7.40 – võistlejate sisenemine stardialasse (triatloni täispikk distants, individuaalvõistlejad ja võistkonnad), Tammemäe

7.45 – numbrite väljastamine triatloni täispikale distantsile on lõppenud

8.00 – start (triatloni täispikk distants, individuaalvõistlejad ja võistkonnad), Tammemäe

9.00 – start (maantee eraldisõit 180 km), Ringtee, Keila

9.15 – võistlejate sisenemine stardialasse (avaveeujujad 3.8 km), Tammemäe

9.30 – start (avaveeujumine 3.8 km), Tammemäe

10.00 – start (jooks, poolmaratonidistants), finišiala, Keila

10.00 – 12.00 lastetriatloni registreerimine ja ujumine), Keila Tervisekeskus

10.15 – vahetusala on avatud (poolpikk distants), Tammemäe

10.40 – võistlejate sisenemine stardialasse (poolpikk distants, individuaalvõistlejad ja võistkonnad), Tammemäe

11.00 – start (triatloni poolpikk distants, individuaalvõistlejad ja võistkonnad), Tammemäe

11.15 – võistlejate sisenemine stardialasse (avaveeujujad 1.9 km), Tammemäe

11.30 – start (avaveeujumine 1.9 km), Tammemäe

12.00 – start (maantee eraldisõit 100 km), Ringtee, Keila

12.00 – vahetusala on avatud (olümpiadistants), Tammemäe

12.30 – Lastetriatloni rattasõidu start, finišiala, Keila

12.45 – võistlejate sisenemine stardialasse (olümpiadistants), Tammemäe

13.00 – start (triatloni olümpiadistants), Tammemäe

13.30 – liidri saabumine 2. vahetusalasse, Keila Tervisekeskus

13:45 – autasustamine: lastetriatlon, maraton, poolmaraton  ja avaveeujumne, finišiala, Keila

14.00 – vahetusala on avatud (sprindidistants), Tammemäe

14.45 – võistlejate sisenemine stardialasse (sprindidistants), Tammemäe

14.50 – võitja finiš (olümpiadistants), finišiala, Keila

15.00 – start (triatloni sprindidistants), Tammemäe

15.00 – võitja finiš (poolpikk distants), finišiala, Keila

16.00 – võitja finiš (sprindidistants), finišiala, Keila

16.30 – võitja finiš (täispikk distants), finišiala, Keila

16.00 – rattaetapi piiraeg

18.45 – autasustamine: maantee eraldisõit, olümpiadistants ja sprindidistants

19.30 – start (jooks, 5 km distants), finišiala, Keila

20.00 – start (jooks, 10 km distants), finišiala, Keila

21.00 – autasustamine 5- ja 10 km jooks

22.00 – viimane finišeerija, finišiala, Keila

23.00 – autasustamine Keila Tervisekeskus (peale viimase lõpetamist)

NB: Ajad (va stardid) võivad muutuda!