VÕISTLEJA MEELESPEA

INFO: Võistluspäeva eel saab infot võsitluse sekretariaadist ja korraldajatelt.  Vaata kindlasti veelkord üle võistluse REEGLID, PROGRAMM ning RAJA KIRJELDUS!

LOODUS-SÄÄSTLIKKUS: Hea tava on, et võistleja ei viska maha pudeleid, tühje geelipakke ja muud prahti mujal kui värskenduspunktide juures.

KÄEPAELAD: Kollased käepaelad on mõeldud võistlejale. Sinised käepaelad on mõeldud ühele võistleja kaaslasele.  Käepaelad palume peale panna võistluspäeva hommikul. Käepaelad on võistleja stardiümbrikus.

LIIKLUSKORRALDUS: Võistluse rattaetapp toimub avatud liiklusega maanteel. Jooksuetapp Keilas kulgeb osaliselt avatud liiklusega tänaval. Iga võistleja kohustub võistlusrajal järgima liiklusseadust ja käituma nii, et ei sea ohtu ennast, kaasvõistlejaid ega kaasliiklejaid.
Rattaetapi trassi igal suuremal ristmikul on erirõivastuses liikluskorraldaja, kelle juhiseid ja märguandeid kohustub iga võistleja järgima.

PARKIMINE
Stardialas pargitakse kõrvalasuval karjäärialal. Ohutuse tagamiseks on võistlejatel ja pealtvaatajatel autode parkimine maantee äärde keelatud.
Ratta värskenduspunktis pargitakse murualal, asfaldiservas parkimine on keelatud ja ohtlik võistlejatele. Finišiala juures saab parkida Tervisekeskuse kõrvale, Paldiski mnt äärde ja Keila haigla parklasse. Parkimine on keelatud Ehitajate teel ja Tervisekeskuse taga, kus asub võistlusrada.

PARKIMISSOOVITUSED

VÕISTLUSE TUTVUSTUS (BRIEFING): Toimub reedel, 24. augustil kell 17:00 Keila Tervisekeskuse pallisaalis. Soovitame kindlasti kohale tulla!

STARDIMATERJALID saab kätte võistluseelsel infotunnil ja võistluspäeval Tammemäel stardipaigas (triatlon ja avaveeujumine) ja Keilas finišialas (maantee-eraldisõit ja jooksud). võistlejanumber, 3 kotinumbrit, sadulanumber, 2 kiivrinumbrid ja raaminumber. Käepaelad: sinine ja kollane. Kilekotid: sinine, punane, valge. Kiip ja rihm. Soovi korral saab vahetada rihma pehmema neoopreenrihma vastu.
Stardipaiga sekretariaadis võistluspäeva hommikul toimub ka võistlejate märgistamine.

Numbrid

Kotid

TUALETID: Asuvad stardialas, ratta värskenduspunktis ja jooksu värskenduspunktis. Täpsemad asukohad leiab rajakaardilt.

LOGISTIKA STARDIALAST FINIŠIALASSE: Korraldaja toimetab kogu võistlejate poolt korrektselt T1 vahetusalasse jäetud ujumisvarustuse. Võistleja pakib oma asjad kottidesse. Korraldaja kätte saab stardialas jätta ka koti, mida võistleja soovib kätte saada finišialas. Finišikotina võib märgistada oma koti.
Kõik T1 ja stardialas korraldaja kätte jäetud viiakse finišialasse T2 kõrval.
Korraldaja abistab võistlejaid liikumisel stardi- ja finišiala vahel. Infot vahendab moderaator.

ENERVIT JOOGIKULLER: Stardialas saab Enerviti telki tuua iga võistleja omad joogipudelid ja võistlussöögi, mida soovib saata ratta ja jooksu värskenduspunktidesse. Iga võistleja tarbeks antakse isiklikud kastid, millele märgitakse peale võistleja number ja nimi ning värskenduspunkti nimi (ratta TP või jooksu TP). Võistleja leiab oma kasti ise värskenduspunktis eraldi laualt.

UJUMISETAPP Pöörded on tähistatud poidega vastavalt rajaskeemile, kõikidest poidest möödutakse paremalt ehk poid jäävad vasakule.
Ujumisetappi julgestatakse pinnaltpäästjate ja paatidega.

T1: Vahetusalasse sisenevad ainult võistlusnumbriga varustatud võistlejad. Vahetusalasse jäetakse ainult hädavajalikud esemed.
Vahetusalas on võistlejatele riietumiseks kasutada eraldi telk nii meestele kui naistele.
Teatevahetuse info leiab SIIT

RATTETAPP: Kanama viadukti ja Ääsmäe harutee vahelisel lõigul sõidetakse (täispikal distantsil 8 ringi ja poolpikal distantsil 3 ringi ja olümpiadistantsil 1 ring). Poolpika distantsi võistlejad sõidavad Keilast 5 km Paldiski poole ja pööravad seejärel tagasi. TUTVU RAJA KIRJELDUSE, RAJAVIDEO JA KAARTIDEGA!
Võistlejatele on ette nähtud lai teeserv, liikluseks avatud sõiduradasid mitte kasutada.

Rattaraja värskenduspunkt asub Ääsmäel enne tagasipööret, maanteeäärses peatusalas. Värskenduspunktis pakutakse Enerviti spordijooki, vett, banaani, rosinaid, soola, leiba ja soolakurki.
Võistleja, kes ei soovi värskenduspunkti teenuseid kasutada, ei pea peatusalasse sisse sõitma!  Värskendusalas peatutakse paremas servas. Kiiremini liikujad hoiavad vasakule.

ETTEVAATUST RINGTEEDEL, MIS ON NEGATIIVSE KALDEGA JA MÄRJA KATTE KORRAL OHTLIKUD!

T2 vahetusala on Keila Tervisekeskuse ees.
Vahetusalas on võistlejatele riietumiseks kasutada eraldi telk nii meestele kui naistele.
Võistkondliku distantsi võistlejad annavad T2 vahetuaalas kiibi ja võistlejanumbri üle järgmise vahetuse võistlejale.

JOOKSUETAPP: Jooksuetapp toimub Keilas valdavalt asfaltkattega kergliiklusteedel ja kõnniteedel. Väike osa joostakse liiklusele avatud tänaval! TUTVU RAJA KIRJELDUSE, RAJAVIDEO JA KAARTIDEGA. Jooksuringi pikkus on 5.27km, mida läbitakse vastavalt 1, 2, 4 ja 8 ringi vastavalt sprindi-, olümpia-, poolpikal- ja täispikal distantsil. Finišisirge pikkus on 27 m.
Jooksuringil saadab esimesi võistlejaid esimestel ringidel jalgrattal korraldusmeeskonna liige.
Jooksurajal on kaks värskenduspunkti, milles ühes pakutakse ainult vett ja teises värskenduspunktis pakutakse Enerviti spordijooki, vett, banaani, rosinaid, soola, leiba ja soolakurki.
FINIŠ: Kohe pärast finišit ootab võistlejat Värske mahl ja recovery-laud
Finiš suletakse pärast viimase võistleja saabumist, kuid mitte hiljem kui kell 01:00.

RATTA JA VARUSTUSE TAGASTAMINE: Pärast võistlust toimub ratta ja muu varustuse tagastamine T2 vahetusalas võistlejanumbri ettenäitamisel, is märgistatakse.
Kiibi kaotamise korral on varustuse kättesaamiseks nõutv isikut tõendav dokument ning võistleja kohustub sel juhul tasuma kohapeal 70 EUR sularahas.
AJAVÕTT: Võistlejal peab võistlusrajal olema igal hetkel jala küljes kiip. Kiip kinnita korralikult, et rihm oleks terves ulatuses suletud ja ujumise ajal soovitavalt ülikonna all. Stardinumber peab rattaetapil olema nähtav seljal ja jooksuetapil eespool. Ajavõttu korraldab Antrotsenter OÜ.
Live tulemusi näeb reaalajas SIIT

MEDITSIINILINE ABI: Võistlusradajulgestab kiirabi ja 2 paari MTÜ Vabatahtlik Reservpäästerühma parameedikud

Kiirabi asub rattaetapi ajal võistlusraja keskosas – Jõgisoo silla juures ja õhtul finišialas.

 

TOITLUSTAMINE: Võistlejate toitlustamine on TASUTA ja seda käepaela alusel. Võistluse pealtvaatajatele on menüü tasuline.
Tasuda saab sularahas ja kaardiga.

MASSAAŽ: Eesti Massaaži- ja Teraapiakool toob võistluspäeval finišikeskusesse oma kooli kasvandikud. Igale võistlejale on ette nähtud TASUTA lühike, kerge taastav massaažisessioon.  Massaažisessiooni soovitame ajastada pärast pesemist.

PESEMINE: Võistlejale ja ühele tema kaaslasele on käepaelte alusel TASUTA avatud Keila Tervisekeskus, kus saab nautida nii soome- kui aurusauna, külastada ujulat või lihtsalt keha üle loputada.

AUTASUSTAMINE: Autasustamised toimuvad päevakavajärgsetel aegadel. Autasustamine toimub finišijoone juures. Täis-ja poolpika distantsi autasustamine toimub pärast viimase võistleja lõpetamist Keila Terviseskuse pallisaalis. Eeldatav algusaeg 23:00.

FOTOD JA DIPLOMID: Pärast lõpetamist saab igaüks protokollis oma nimele vajutades avada personaalse elektroonilise diplomi, mida saab salvestada, trükkida või sotsiaalmeedias jagada.
Finišiprotokoll on avalik dokument.
Korraldajal on õigus kasutada ja avaldada kõiki korraldaja poolt tehtavaid fotosid ja videoülesvõtteid turunduslikel eesmärkidel.