logo122

TRIATHLON ESTONIA, 21. AUGUST 2016

VÕISTLEJA MEELESPEA

Täname, et oled tulemas Triathlon Estonia starti! Et spordipäev kulgeks meeldivalt, soovitab korraldusmeeskond tähelepanelikult tutvuda alloleva infoga.

INFO: Võistluspäeva eel ja järgselt saab infot kirjutades e-mailile urmas.paejarv@gmail.com. Kui Sul tekib küsimusi võistluspäeval, saad abi korraldajatelt.

Vaata kindlasti veelkord üle võistluse JUHEND ja PROGRAMM ning RAJA KIRJELDUS

LOODUS-SÄÄSTLIKKUS: Hea tava on, et võistleja ei viska maha pudeleid, tühje geelipakke ja muud prahti mujal kui värskenduspunktide juures.

KÄEPAELAD: Sinised käepaelad on mõeldud võistlejale. Kollased käepaelad on mõeldud ühele võistleja kaaslasele. Rohelised käepaelas on mõeldud vabatahtlikele. Käepaelad palume peale panna võistluspäeva hommikul. Käepaelad on võistleja stardiümbrikus.

LIIKLUSKORRALDUS: Võistluse rattaetapp toimub avatud liiklusega maanteel. Jooksuetapp Keilas kulgeb osaliselt avatud liiklusega tänaval.  Iga võistleja kohustub võistlusrajal järgima liiklusseadust ja käituma nii, et ei sea ohtu ennast, kaasvõistlejaid ega kaasliiklejaid.

Rattaetapi trassi igal suuremal ristmikul on erirõivastuses liikluskorraldaja, kelle juhiseid ja märguandeid kohustub iga võistleja järgima.

PARKIMINE

Stardialasse lubatakse ainult erilubadega korraldajate autod. Stardi parkimisala skeemi leiad SIIN. Ohutuse tagamiseks on võistlejatel ja pealtvaatajatel autode parkimine maantee äärde keelatud.

Ratta värskenduspunkti parkimisskeemi leiad SIIN.

Finišikeskuses – Keila Tervisekeskuse juures soovitame parkida Keila Tervisekeskuse parklas ja Keila kooli parklas. Parkimisala skeemi leiad SIIN. Ehitajate tee ja Paldiski mnt äärde on parkimine keelatud.

VÕISTLUSE TUTVUSTUS (BRIEFING): Toimub laupäeval, 20. augustil kell 17:00 Keila Tervisekeskuse pallisaalis. Soovitame kindlasti kohale tulla!

PS: samal ajal on algamas olümpiamängudel triatlon. Püüame jooksvalt ka seda jälgida.

STARDIMATERJALID: Stardimaterjale saab kätte laupäeval, 20. augustil võistluse tutvustusel ja Võistluspäeval on sekretariaat avatud stardipaigas kl 06:00 – 10:30.

Stardipaiga sekretariaadis võistluspäeva hommikul toimub ka võistlejate märgistamine.

TUALETID: Asuvad stardialas,  ratta värskenduspunktis ja jooksu värskenduspunktis.

LOGISTIKA STARDIALAST FINIŠIALASSE: Korraldaja toimetab kogu võistlejate poolt korrektselt T1 vahetusalasse jäetud ujumisvarustuse. Palume võistlejail oma asjad pakkida kottidesse, mitte jätta vahetusalasse laiali. Korraldaja kätte saab stardialas jätta ka koti, mida võistleja soovib kätte saada finišialas.

Kõik T1 ja stardialas korraldaja kätte jäetud esemed saab kätte finišialas T2 juurest võistlejanumbri ettenäitamisel.

Samuti pakub korraldajale transporti stardiala, finišiala ja ratatraja teeninduspunkti vahel.

Sõidugraafik on:

7.20 Finišiala – 1. Vahetusala

7.55 1. Vahetusala – Finišiala

8.25 Finišiala – Parkla stardialas

8.55 Parkla stardialas – Ratta teeninduspunkt

9.15 Ratta TP – Finišiala

9.40 Finišiala – Parkla stardialas

10.00 Parkla stardialas – Finišial

10.20 Finišiala – 1. Vahetusala

11.00 1. Vahetusala – Keila

12.20 1. Vahetusala  – Keila

20.00 Finišiala – Parkla stardialas

Hilisem kokkuleppel

ENERVIT JOOGIKULLER: Stardialas saab Enerviti telki tuua iga võistleja omad joogipudelid ja võistlussöögi, mida soovib saata ratta ja jooksu värskenduspunktidesse. Iga võistleja tarbeks antakse isiklikud kastid, millele märgitakse peale võistleja number ja nimi ning värskenduspunkti nimi (ratta TP või jooksu TP). Võistleja leiab oma kasti ise värskenduspunktis eraldi laualt.

START: 08:00 Täispika distantsi start. Vahetusala avatakse 06:30 ning stardiala avatakse 07:40.

11:00 Poolpika distantsi start.

Kontrolli kiibi olemasolu. Kiibi kaotamise korral ei tagata tulemust.

UJUMISETAPP: Pöörded on tähistatud poidega, kõikidest poidest möödutakse paremalt.

Ujumisetapi turvalisust tagatakse aerusurfi laudade ja mootoriga varustatud päästealustega.

Vetteminek ja veest tulek on tähistatud võistluskaartega.

T1: Vahetusalasse sisenevad ainult võistlusnumbriga varustatud võistlejad. Vahetusalasse jäetakse ainult hädavajalikud esemed. Vahetusalasse ei jäeta seljakotte, kaste jms.

Vahetusalas on võistlejatele riietumiseks kasutada eraldi telk nii meestele kui naistele.

Võistkondliku distantsi võistlejad annavad T1 vahetuaalas kiibi üle järgmise vahetuse võistlejale.

RATTETAPP: Rattarada on väga tasase profiiliga ning kulgeb Tallinn-Pärnu maanteel Kanama viadukti ja Ääsmäe harutee vahelisel lõigul (täispikal distantsil 7 ringi ja poolpikal distantsil 3 ringi) ning Keila poole suunduval maanteelõigul. TUTVU RAJA KIRJELDUSE JA KAARTIDEGA

Võistlejatele on ette nähtud lai teeserv, liikluseks avatud sõiduradasid mitte kasutada.

Rattaraja värskenduspunkt asub Ääsmäel enne tagasipööret, maanteeäärses peatusalas. Värskenduspunktis pakutakse Enerviti spordijooki, vett, banaani, rosinaid, soola, leiba ja soolakurki.

Võistleja, kes ei soovi värskenduspunkti teenuseid kasutada, ei pea peatusalasse sisse sõitma!

Vaata veelkord dokumendi alguses olevat liikluskorralduse infot!

T2: T2 vahetusala on Keila Tervisekeskuse ees.

Vahetusalas on võistlejatele riietumiseks kasutada eraldi telk nii meestele kui naistele.

Võistkondliku distantsi võistlejad annavad T2 vahetuaalas kiibi ja võistlejanumbri üle järgmise vahetuse võistlejale.

JOOKSUETAPP: Jooksuetapp toimub Keilas valdavalt asfaltkattega kergliiklusteedel ja kõnniteedel. Väike osa  joostakse liiklusele avatud tänaval! TUTVU RAJA KIRJELDUSE JA KAARTIDEGA. Jooksuringi pikkus on 5.27km, mida läbitakse vastavalt 4 ja 8 ringi poolpikal ja täispikal distantsil.

Jooksuringil saadab esimesi võistlejaid esimestel ringidel jalgrattal korraldusmeeskonna liige.

Jooksurajal on kaks värskenduspunkti, milles ühes pakutakse ainult vett ja teises värskenduspunktis pakutakse Enerviti spordijooki, vett, banaani, rosinaid, soola, leiba ja soolakurki.

Viimase ringi lõpus teeb võistleja tagasipöörde Ehitajate tee ja Paldiski mnt ristumisel suundudes umbes 40 meetri pikkusele finišisirgele.

FINIŠ: Kohe pärast finišit ootab võistlejat finišikott ja recovery-laud

Finiš suletakse pärast viimase võistleja saabumist, kuid mitte hiljem kui kell 01:00.

RATTA JA VARUSTUSE TAGASTAMINE: Pärast võistlust toimub ratta ja muu varustuse tagastamine T2 vahetusalas võistlejakiibi vastu ja võistlejanumbri ettenäitamisel.

Kiibi kaotamise korral on varustuse kättesaamiseks nõutv isikut tõendav dokument ning võistleja kohustub sel juhul tasuma kohapeal 70 EUR sularahas.

AJAVÕTT:  Võistlejal peab võistlusrajal olema igal hetkel jala küljes kiip. Stardinumber peab rattaetapil olema nähtav seljal ja jooksuetapil eespool. Ajavõttu korraldab Antrotsenter OÜ.

MEDITSIINILINE ABI: Kogu võistluspäeva jooksul turvab võistlejate tervislikku olukorda kiirabi. Kiirabiauto on rattaetapi jooksul Kanama ja Ääsmäe harutee lõigu keskel ja jooksuetapi vältel finišikeskuses.

Lisaks kiirabile osutavad väiksemat esmaabi MTÜ Vabatahtlik Reservpäästerühma parameedikud.

TOITLUSTAMINE: Võistlejate toitlustamine toimub finišikeskuses toitlustustelgis. Võistlejatele (ka lastevõistlusel osalenutele) on toitlustamine  TASUTA ja seda käepaela alusel. Võistluse pealtvaatajatele on menüü tasuline.

Toitlustustelk finišialas on avatud alates 11:30 kuni viimase võistleja lõpetamiseni. Müük pealtvaatajatele toimub kuni kl 21:00.

Tasuda saab sularahas.

MASSAAŽ: Eesti Massaaži- ja Teraapiakool toob võistluspäeval finišikeskusesse oma kooli kasvandikud. Igale võistlejale on ette nähtud TASUTA lühike, kerge taastav massaažisessioon. Erinevad massaažiliigid (spordi, Tai- jne) on saadaval.

Massaažisessiooni soovitame ajastada pärast pesemist.

PESEMINE: Võistlejale ja ühele tema kaaslasele on käepaelte alusel TASUTA avatud Keila Tervisekeskus, kus saab nautida nii soome- kui aurusauna, külastada ujulat või lihtsalt keha üle loputada.

FINIŠEERIJA LOUNGE: Toitlustustelkide juurest leiab lõpetaja ka ala, kus on tema väsinud keha jaoks mõeldud kott-toolid. Sealt alalt avaneb otsevaade finišisirgele, mis võimaldab aktiivset kaasaelamist lõpetavatele konkurentidele.

AUTASUSTAMINE:  Autasustamine algab võimalikult kiirelt pärast viimase võistleja lõpetamist. Eeldatav algusaeg 22:30. Autasustamine leiab aset Keila Terviseskuse pallisaalis.

TULEMUSED, FOTOD JA DIPLOMID:  Tulemused ilmuvad reaalajas Triahtlon Estonia kodulehel märgitud lingil. Tulemused avaldatakse jooksvalt esialgsetena võistluskeskuse ekraanidel. Lõplikud, žürii poolt kinnitatud ametlikud ja diplomiga tulemused avaldatakse hiljemalt kolme päeva jooksul Korraldaja kodulehel www.triathlonestonia.ee.

Finišiprotokoll on avalik dokument.

Korraldajal on õigus kasutada ja avaldada kõiki korraldaja poolt tehtavaid fotosid ja videoülesvõtteid turunduslikel eesmärkidel.

SÜNDMUSE JÄRGSELT: Soovi korral toimetatakse väljavõtmata auhinnad võistlusjärgselt kätte saaja kulul. Korraldajad jätavad endale õiguse teha programmis muudatusi ning muuta juhendis sätestatud tingimusi!

 

Meeldivaid emotsioone Triathlon Estonial,

Triathlon Estonia meeskond