Triathlon Estonia Tabasalu duatlonil.
Laupäeval ettearvamatutes ilmaoludes toimunud Tabasalu duatlonil, duatloni EMV-l osales meie treeninggrupist 3 võistlejat; Katriin, Toomas ja Urmas.
Toomas tegi esimese hea jooksu, oma tasemele oodatava rattasõidu, kuid teine jooksuosa ei olnud enam nii terav. Aeg 23:09 ja 8. koht. Urmas vaatamata tagasihoidlikule algusele, oli ikkagi esimene ring liiga kiire ja seejärel langenud ringiaeg osutus hiljem stabiilseks ja tuli 5-km jooksuringilt 27-ndana ajaga 21:39. Rattasõit jäi oodatust palju tagasihoidlikumaks ja teine jooksuosa algas küllaltki vaevaliselt. Viimasel ringil õnnestus siiski veel mõned kohad tõusta ja tulemuseks 4. koht. Kaotus teisele kohale 19 s. Katriinil algas jooks langevas tempos ja tugevas tuules kulus ka rattale arvestatavalt aega. Seevastu teine jooksuosa oli algustempole lähedane ning kuna ka teistel olid samad tingimused, siis saavutas Katriin N 30-39 grupis ajaga 1:21:25 esimese koha, edestades teist kohta kuue minutiga. Seega on Katriin värske Eesti meister duatlonis.