Pealtvaataja meelespea

logo122

TRIATHLON ESTONIA, 16. AUGUST 2015 

PEALTVAATAJA MEELESPEA

Hea Triathlon Estonia pealtvaataja, kaasaelaja, võistlejate toetaja! Et spordipäev kulgeks meeldivalt, soovitab korraldusmeeskond tähelepanelikult tutvuda alloleva infoga.

ÜLDINE INFO: Kui Sul tekib küsimusi võistluspäeval, saad abi korraldajatelt. Küsi julgelt. Vaata üle võistluse JUHEND ja PROGRAMM ning RAJA KIRJELDUS – eriti, kui oled võistleja(te) toetustiimis.

LIIKLUSKORRALDUS:: Pärnu maanteel on kiirus piiratud võistluspäeval 70 km/h. Pealtvaatajad kohustuvad järgima liiklusseadust ja käituma nii, et ei sea ohtu ennast, võistlejaid ega kaasliiklejaid.

Rattaetapi trassi igal suuremal ristmikul on erirõivastuses liikluskorraldaja, kelle juhiseid ja märguandeid kohustub iga osaleja ja pealtvaataja järgima.

Keilasse sisenemisel ja Keila silla juures teostatakse tee-ehitustöid. Kogu liiklus võib võistluspäeval sel lõigul olla tõsiselt häiritud (näiteks kasutuses ainult üks sõidurada). Palume autoga liikujatel jälgida võistlejaid ning aidata kaasa liiklusohutusele. Tee-ehitustööde lõigul reguleerivad liiklust liikluskorraldajad.

KUS ON HEA VÕISTLUST JÄLGIDA? : Korraldajad soovitavad võistluse jälgimiseks võistluskeskuseid – hommikul ujumise stardi ja esimese vahetusala juures, alates ca 13:00 Keila Tervisekeskuse juures teise vahetusala lähedal ja finishikeskuses.

PARKIMINE:: Järgida korraldajate juhtnööre ja ajutisi parkimist reguleerivaid märgistusi.

Stardialasse lubatakse ainult erilubadega korraldajate autod. Stardi parkimisala skeemi leiad SIIN. Ohutuse tagamiseks on võistlejatel ja pealtvaatajatel autode parkimine maantee äärde keelatud.

Ratta värskenduspunkti parkimisskeemi leiad SIIN.

Finišikeskuses – Keila Tervisekeskuse juures soovitame parkida Keila Tervisekeskuse parklas ja Keila kooli parklas. Parkimisala skeemi leiadSIIN. Ehitajate tee ja Paldiski mnt äärde on parkimine keelatud.

KEILA KOHVIKUTE PÄEV:: Laupäeval, 15. augustil – korraldajad soovitavad osalejatel tulla kohale juba laupäeval, et avastada natuke Keilat läbi pop-up kohvikute.

TOITLUSTUS:: Võistluskeskuses on kohal kõigile mõeldud Uulitsa tänavagurmee food-truck, mis toob esmakorselt Keilasse gurmeeburgerid ja –wrapid.

Einestada saab ka osalejate toitlustustelgis – avatud alates 11:30, müük pealtvaatajatele toimub kuni kl 21:00. Tasuda saab ainult sularahas.

AUTASUSTAMINE:: Autasustamine algab võimalikult kiirelt pärast viimase võistleja lõpetamist. Eeldatav algusaeg 23:30. Autasustamine leiab aset Keila Terviseskuse pallisaalis.

TULEMUSED:: Tulemused ilmuvad reaalajas Triahtlon Estonia kodulehel www.triathlonestonia.ee. märgitud lingil.

Korraldajal on õigus kasutada ja avaldada kõiki korraldaja poolt tehtavaid fotosid ja videoülesvõtteid turunduslikel eesmärkidel.

Meeldivaid emotsioone Triathlon Estonial

Korraldusmeeskond